Novice

PDVS Kanal je bogatejša za kar tri markaciste PZS, kategorija A, Robert Gorjan, Zvone Pirih in Anton Klemenčič.
Čestitke fantom, zelo uspešno, povedali so, da so na tečaju prejeli ogromno znanja, ki ga bodo sedaj s pridom uporabili na naših planinskih poteh.
Poleg naših treh fantov so izpit opravila še člana PD Brda, Bojan in Jože, čestitke tudi njima
Ponosni nanje, želimo jim uspešno delo in srečno

1                                                                                       6

Obvestilo

12.9.2021 pohod na Clap Savon in Monte Bivero žal zaradi prehajanja mej in trenutne situacije odpade.
18. in 19. 9. 2021 odhajamo na Pohorje, za dvodnevni obisk po poteh Pohorja se bomo pa prepustili našim prijateljem planincem PD Ribnica na Pohorju.
Kdor želi z nami naj pokliče do srede, 15.9.2021 na tel.št. 051 320 284, število je omejeno.
Hvala za razumevanje
                                                                                                    PDVS Kanal