Zbor našega društva je potekal v skromnem, lepo vodenem in kot se spodobi, pravem pozitivnem planinskem duhu. Z uvodnim pozdravom vseh prisotnih smo začeli s poročili o delu društva. Spisek vsega narejenega v društvu, društveni pisarni, planinskem domu pod Ježo, njegovi okolici, po planinskih poteh, pohodih, akcijah, srečanjih… je bil dolg, plani za naprej pa ravno tako sprejemljivi in zazrti v otipljivo prihodnost. Predsednik MDO Posočja Dušan Plesničar je našim članom društva; Brezavšček Mari, Brezavšček Slavku, Ivanu Kodelji in Avgustu Pertovtu podelil bronaste častne znake Planinske Zveze Slovenije, za njihovo dolgoletno in požrtvovalno delo v društvu, zatem so nas pozdravili tudi vsi gostje na našem občnem zboru.
Dušanu Plesničarju se osebno zahvaljujem za knjigo Vikija Grošlja, Najvišji vrhovi celin, ki mi jo je podaril, s čudovitim posvetilom.
Zaključili smo s kratkih filmčkom, ki je tudi v sliki prikazal naše lansko celoletno delo, nato še s prijetnim druženjem.
Leto je naokrog, mi pa smo ponovno zavihali rokave.
Hvala vsem za obisk na našem občnem zboru, PDVS Kanal

Zapisala Katja Žagar